Marketing. Branding. Analytika.

Společně k cíli.
UKÁZAT VÍCE

S čím Vám pomůžeme

Komplexní online marketing. Strategie. Branding. Analytika.

Plánování a strategie

Pomůžeme najít a navrhnout správné řešení a strategii pro vaše online podnikání. Vždy nám záleží na každém detailu vaší firmy, vždy se snažíme myslet, jako by vaše firma byla naše a směrem, který navrhneme, bychom sami šli.

Komplexní online marketing

Soustředíme se na vysokou návratnost investic, nízké PNO a celkově pozitivní KPI pro celé vaše podnikání. Postaráme se o vaše finance stejně jako o naše vlastní. Každá investovaná koruna se musí vracet a pokud ne, něco je špatně.

Facebook & Instagram Ads

Troufáme si tvrdit, že nikdo v České republice nedělá marketing na sociálních sítích lépe. Za rok 2019 jsme v našich i klientských projektech investovali více než 100 miliónů korun s pozitivní ROI.

Facebook Ads

Google Ads

Na placené reklamy v platformě Google Ads se specializujeme. Postaráme se o to, abychom vás zviditelnili a splnili stanovené cíle, ať už sháníte zakázky do svého barber shopu nebo vlastníte internetový obchod.

Google Ads

Branding

Tvoříme úspěšné projekty na míru, které generují milionové tržby. Rozjíždíme je a vdechujeme jim život. Vytváříme internetové obchody, které nemají v České republice obdoby.

Nastavení & audit měřících kódů

Nelze optimalizovat kampaně nebo vytvářet marketingové strategie, pokud nemáte v pořádku to nejdůležitější a tím jsou správná data a jejich nastavení. Nikdy nezačínáme spolupráci, dokud si sami nezkontrolujeme nebo nenastavíme měřící kódy.

Digitální analytika

Podíváme se podrobně na váš byznys a výkonnost jednotlivých marketingových kanálů. Výstupem bude audit a navrhnutí dalších kroků a činností, které povedou ke zvýšení tržeb, počtu konverzí a splnění stanovených cílů.

Srovnávače zboží

Častokrát přehlížené marketingové kanály heureka.cz a zbozi.cz dokáží se správným nastavením a biddovací strategií přinášet podstatnou část obratu doslova za pár korun. Návratnosti, CTR a konverzní poměry srovnávačů jsou obrovské ve srovnání s ostatními marketingovými kanály, dejte těmto kanálům příležitost a budete mile překvapeni.

Školení na míru firemních týmů

Každý zaměstnanec musí přesně vědět, co má dělat a dostat nástroje a možnost růst. Vědomosti a dovednosti lze získat pracně samostudiem a testováním na vlastních projektech. Příjemnějším a rychlejším způsobem je získat je z první ruky a dozvědět tak několikaleté zkušenosti a know how specialistů v několikahodinovém školení na míru.

Expanze do zahraničí

Připravíme váš projekt pro úspěšnou expanzi do zahraničí a nastavíme strategii i procesy, které zajistí úspěšný a ziskový vstup na nové trhy. Poradíme, na co si dát pozor a jak zvládnout nástrahy při dobývání nových trhů.

Případová studie

Projekty na míru

Pro naše klienty vyhotovujeme projekty na míru. Za rok 2019 jich nevznikly desítky, ale každý z nich byl úspěšný a ziskový. Více o těchto projektech se dočtete v sekci Případové studie.

Případové studie

Přečtěte si o naší práci

Chcete, abychom se podívali i na Váš projekt?

Jak probíhá spolupráce

Jste připraveni začít?

Pojďme se spojit, ideálně osobně a probereme, jak začneme.

.. o zbytek se už postaráme my.