V čem jsme jiní?

Milujeme svoji práci. Už na první schůzce uvidíte, že víme, děláme. Business řídíme za Vás.
Jak fungujeme?

Jak pracujeme a jaké jsou naše hodnoty

Na světe je opravdu hodně digitálních agentur, které o sobě říkají “Přemýšlíme jinak, my jsme jiní” a tím si přivlastňují slova Steva Jobse. To není špatné. Apple je jedna z nejhodnotnějších značek s tržní hodnotou přes bilión dolarů. Ale zde začíná problém. Říkat tyto slova je možná to nejjednoduší. Z našeho vlastního pohledu je ale to, co dělá tyto inovativní společnosti tak výjimečnými – extrémní nasazení, vášeň a zápal jejich lidí. Zkušenosti, schopnosti a dovednosti zaměstnanců Applu včetně jejich neuvěřitelného zápalu pro danou věc napodobit nelze.

Milujeme svoji práci. Milujeme pracovat opravdu tvrdě. Proč? Protože v tom vidíme smysl. To neznamená, že věci, které děláme, jsou snadné a vždy zábavné. To určitě ne. Víme, že velké věci se skutečným dopadem nejsou snadné a bezplatné. Abychom toho dosáhli, musíme PRACOVAT chytře a být rychlejší než konkurence. Být vždy o 10 kroků napřed.

Od konkurence se lišíme hlavně tím, že zkušenosti a dovednosti získáváme hlavně z vlastních projektů. Testování novinek a nových strategií probíhá na projektech, kde jako agentura participujeme výsledkem a jsme placeni pouze od výsledku. Doposud jsme s každým klientem navázali spolupráci až poté, co jsme na schůzkách deklarovali zlepšení výsledků, které jsme posléze skutečně přinesli. Dali jsme tak klientovi možnost ověřit si náš zápal, schopnosti a nahlédnout do každého aspektu businessu. Věříme, že přinášíme relevantní změny, které mají skutečný dopad na celkové výsledky společnosti klienta. Je velice jednoduché sesmolit to-do slátaninu plnou věcí začínajíc na “Uděláme..Nastavíme..” Z vlastní zkušenosti ale víme, že tyto přebujelé seznamy nápadů a podnětů zůstávají povětšinou ve spodním šuplíku a nikdy nedojde k jejich uskutečnění..

Děláme konkrétní kroky a rozhodnutí, které vedou k jasným cílům a výsledkům a takto přistupujeme ke každému klientovi.

Nikdy si neúčtujeme ani korunu za to, že Vám navrhneme soupis změn, které Vám pomůžeme aplikovat. Ve všech případech nám tyto změny pomáhají nastavit procesy a marketingové strategie, ze kterých později těžíme. Poté, co se dá výsledek pevně uchopit a změřit, přicházíme s dalšími kroky, které přináší další výsledky. Teprve po těchto výsledcích otevíráme debatu na téma, jak moc si našich služeb ceníte a jakou pro Vás mají skutečnou hodnotu.

Zatímco ostatní hrají ping-pong a Playstation v kanceláři, my pracujeme, my děláme business.

Rozumíme byznysu

Byznys našich klientů nás aktivně zajímá a snažíme se nad ním přemýšlet jako nad vlastním. Posuneme Váš byznys na vyšší úroveň a přijdeme s nápady, jak zlepšit každou dílčí činnost vašeho podnikání. Na výsledcích vaší firmy budeme participovat a odměna bude stanovena od toho, jak moc vám naše nápady, inovace a provedené změny reálně pomohou.

Zkušenosti + know how + vášeň

Námi navržené řešení klientům pomáhá, čerpáme a získáváme know how z vlastních projektů, které nám pomáhá klientům dodávat služby nejvyšší kvality. Nikdy si neúčtujeme peníze za něco, co nefunguje, pouze za reálné a měřitelné výsledky a v okamžiku, kdy je klient spokojen.

Navrhneme fungující strategii

Za rok 2019 jsme se s jedním klientem dostali z 0 na tržby přesahující 300 miliónů korun. Navržená strategie a konzistentní práce včetně častých inovací a zaběhnutí nových marketingových kanálů a povedené expanze jsme předčili klientovo očekávání.

Známe trh a pomáháme klientům expandovat

Volíme ty správné strategie a nad každým projektem přemýšlíme komplexně a podrobně. Navrhneme Vám cestu, po které vás provedeme ke společně stanoveným cílům. Škálujeme marketingové kanály a působnost tak, aby váš růst byl rovnou ziskový.

Learning by doing

Ukažte nám Google Analytics a my budeme přesně vědět, co udělat a jakou marketingovou strategii zvolit, abychom společně docílili růstu. Vaši konkurenci si oťukneme a navrhmeme směr, kterým ji předeženeme sedmimílovým krokem.

Nejdříve výsledky, pak se bavme o odměně

Protože jsme podnikatelé, přemýšlíme jako vy. Nač platit za něco, co se ještě neuskutečnilo nebo za výsledek, který nebyl doručen? V servisu také neplatíte za to, že vám někdy možná přezují pneumatiky, ale pouze za hotový výsledek. Doručíme měřitelné výsledky, které budou dávat ekonomický smysl a potom se vás zeptáme, jakou hodnotu má pro vás naše práce.

Naše práce a způsob řízení pomáhá klientům úspěšně rozvíjet podnikání i expandovat

Případové studie

Jste připraveni začít?

Pojďme se spojit, ideálně osobně a probereme, jak začneme.

.. o zbytek se už postaráme my.