PPC REKLAMA

Placená reklama na Google patří mezi nejvýkonnější marketingové kanály. Přiveďte na web relevantní cílovou skupinu, ať už prodáváte produkty nebo služby.

Buďte na očích pokaždé, když vás lidé hledají a potřebují.

PPC REKLAMA

Placená reklama na Google patří mezi nejvýkonnější marketingové kanály a dokáže přivést relevantní cílovou skupinu na Váš web, ať už prodáváte produkty nebo služby.

Buďte na očích pokaždé, když vás lidé hledají a potřebují.

Výhody inzerce na Google Ads

Zobrazte své reklamy téměř 8 milionům lidí

Zobrazte své reklamy téměř 8 milionům lidí

Google není pouze vyhledávač s 76% podílem na poli vyhledávání, kde Seznam drží zbývajícíh 24%. Google má opravdu širokou obsahovou síť Adsense, díky které se reklamy tvořené a spravované přes Google Ads mohou zobrazovat téměř na každém webu, který denně potenciální zákazníci navštěvují.

Vyhledávací, Obsahová, Google nákupy, Video a Youtube, Smart nebo Discovery

Vyhledávací, Obsahová, Google nákupy, Video a Youtube, Smart nebo Discovery

Aneb typy kampaní, které můžete v rámci Google Ads použít pro prezentaci zboží, služeb, vás samotných. Každý z těchto typů kampaní nabízí několik možností, jak kampaň dále rozvíjet, na jaké publikum cílit, zaměření, typy konverzí, rozšíření, neomezený počet použití klíčových slov, speciální nastavení dle zařízení – telefon, tablet, počítač. Pomocí Google Ads se dostanete přesně tam, kam potřebujete – k potenciálním zákazníkům, novým byznys partnerům, odběratelům, zaměstnancům a také třeba k osudové lásce.

Růst a expanze nikdy nebyla snažší

Růst a expanze nikdy nebyla snažší

Kontinuální růst a akvizice nových zákazníků je něco, co potřebuje každý. Google Ads funguje globálně, reklamy tak můžete zobrazovat ať už našim sousedům, pouze našim krajanům nebo celému světu. Zpravidla s klienty úspěšně expandujeme na Slovensko, kde i přes poloviční populaci trh přináší stabilní a velmi ziskové výsledky.

Vždy víte, za co platíte

Vždy víte, za co platíte

Google Ads platforma pro správu reklam nabízí přeberné množství různých metrik a nástrojů na vyhodnocování kampaní, pevně tak máte v rukou, za co platíte a kdy a komu se vaše reklamy zobrazují.

Jak může Google Ads podpořit vaše podnikání?

Legenda k interaktivnímu grafu níže:

Klient Jiří za námi přišel s potřebou online marketingu v počátku roku 2019. Nastavili jsme PPC strategii a měsíc co měsíc jsme optimalizovali kampaně tak, abychom docílili co nejlepších výsledků. Jiří do té doby nepoužíval Google Ads a snažil se veškeré marketingové činnosti dělat sám, protože měl špatné zkušenosti s externí správou kampaní. Abychom Jiřímu odhalili potenciál inzerce na Google Ads a prodeji jeho zboží přes tento marketingový kanál, nabídli jsme mu správu zdarma do té doby, dokud se nedostaví výsledky a nepřesvědčíme Jiřího, že to bude dávat ekonomický smysl. Kampaně se nám povedlo nastartovat už první měsíc a spolupráce stále běží a s Jiřím se chystáme expandovat na Slovensko.

+ 12 mil. Kč tržby

+ 20 000 nových zákazníků

+ 17% vracejících zákazníků, opakovaně nakupujících už zdarma

Více než 800 tis. Kč zisk

Pro zobrazení interaktivního grafu klikněte prosím na následující odkaz:

https://datastudio.google.com/reporting/377c91ab-e60f-434c-a046-eefcea4e2cab

Jak probíhá spolupráce

Analýza Google Analytics a měřících kódů

Byznys je o datech. Je jedno, jestli prodáváte oblečení, kosmetiku, doplňky stravy, zábradlí nebo se snažíte uživatelům prodat sebe a vaše služby. Google Analytics nám umožní pochopit chování návštěvníků webu. Odkud chodí, na co klikají, co funguje, aktuální konverzní trasy, zvyklosti, míru opuštění, konverzní poměr a především zdraví a výkon byznysu.

Pomocí Chrome doplňků Google Tag Asistant a Facebook Pixel Helper ověřujeme funkčnost měřících kódů. Analyzujeme rychlost webu, přes operátor site:vasweb.cz ve vyhledávačích a přes ScreamingFrog analyzujeme technický stav webu a za pomocí selského rozumu si projdeme web a otestujeme si, jestli uživatelům neházíte klacky pod nohy ve formě složité navigace, špatné responzivity, apod.

Kontaktujeme vás zpět s informacemi

Zvedáme telefon, otevíráme Outlook nebo v nejlepším vám otevíráme dveře v kanceláři a začínáme chrlit. Facebook Pixel neměří ‘AddToCart’ událost, chybí ‘InitiateCheckout’, v Google Ads nejsou správně přidané zdroje publik a většinou chybí propojení s Google Analytics. Google Merchant nemívá aktivován dynamický remarketing a chybí nahraná loga v poměru 2:1 a 1:1, spousta položek je zamítnuta kvůli chybějícímu EANu, Zboží.cz je v dezolátním stavu s více než 80% nespárovanými položkami a nedejbože nemáte nasazený Google Tag Manager a Váš programátor se cuká, že žádný Google Tag Manager nasazovat nebude, že mu to rozese.. web.

Všechno to dáváme dokupy

Veškerou webovou analytiku a měřící kódy opravíme nebo rovnou nasadíme. A to zdarma. Ikdyby nám to mělo trvat několik dní, bez tohoto kroku nespustíme jedinou kampaň. Nemá smysl investovat peníze a nemít možnost měřit výkonnost nebo například kvůli chybějícím událostem pro FB Pixel ‘AddToCart’ či ‘ViewContent’ a chybějícímu remarketingovému kódu od Google Ads se zbytečně ochuzovat o publika a možnost remarketingu, který je vysoce efektivní. Ono dostat uživatele na web je to nejsnažší, zkrátka si to klíčové slovo nebo publikum zaplatíte. Ale udělat z návštěvníků zákazníky už je jádro pudla. A návštěvníky bez konverze znovu přimět navštívit web a konverzi dokončit, neboli remarketovat uživatele, to vám umožní pouze fungující měřící kódy.

Spouštíme kampaně

Po konzultaci s vámi spouštíme první kampaně a to v rytmu pravidla 20/80. Zde uplatňujeme zkušenosti získané praxí. Začínáme kampaněmi a marketingovými kanály, které mají největší pravděpodobnost na úspěšnost a zvýšení tržeb. Stručně řečeno, snažíme se střílet ostrými. Sledujeme kampaně na denní bázi a reagujeme podle výkonnosti. Přidáváme, ubíráme a cílíme. Náš model výkonnostního marketingu stavíme na principu, že každá koruna se musí vrátit. Řídíme se návratností a podle té jsme také ohodnoceni.

Vždy chceme mít pod kontrolou a ve správě celý marketingový mix. Pokud chcete naše služby vyloženě na Facebook reklamy, můžeme se domluvit. Preferujeme ale full service z důvodu, že marketingové kanály spolu úzce spolupracují a tuto synergii je potřeba řídit. K čemu vám bude, když vám z Facebooku přivedeme uživatele, které vy nedokážete později zremarketingovat nebo zkonvertovat za pomocí marketingových strategií na ostatních kanálech typu Google Ads, Sklik nebo RTB? Rádi proto řídíme celý marketing a můžeme ubrat a zabrat tam, kde je to zrovna zapotřebí.

Kampaně fungují a zvedáme tržby

Na monitoru i v mobilu sledujeme vývoj Google Analytics a růstu docílíme v průběhu 7-14 dní. Nejsme obchodníci s deštěm, ale ani přístup agentur typu “teď to budeme tři měsíce zkoušet, vyhodíme pár desítek tisíc a pak uvidíme” není něco, co bychom kdykoliv vyslovili. Marketing není magie ani alchymie, proto při nastavování prvních kampaní saháme po nástrojích, strategiích a marketingových kanálech, kde se nám vždy podaří přinést tržby s velmi dobrou návratností.

V dnešní době je tolik nástrojů a možností, jak zjistit, co dělá vaše konkurence a co ji funguje, že nikdy neobjevujeme Ameriku. Nebudeme se Vám snažit jako první zavést nějaké tajemné strategie, ale vsadíme na jistotu a na klasiku, která prostě funguje.

Optimalizujeme a zařazujeme dvojku

Obvykle po jednom měsíci víme, jak se uživatelé chovají, známe lépe váš byznys, víme které marketingové kanály a strategie fungují a můžeme začít zvedat výkonnost.

Rozpočet zvyšujeme vždy podle toho, jaká je návratnost. Jen blázen by investoval tisíc za tisícem dál, když by se to nevracelo. V případě, že návratnost není taková, jakou potřebujeme, optimalizujeme a osekáváme nevýkonnostní kampaně. Přidáme ty ozkoušené, fungující a zvyšujeme rozpočet.

Reportujeme a přicházíme s podněty

Byznys známe dobře, zaměřujeme se více na vzhled webu, doporučujeme přidat různé call to action a social proof prvky, navrhujeme různé grafické změny, začínáme si kromě dřívější optimalizace hrát více s feedem a přidáváme nové typy kampaní.

Kolik vás to bude stát

Nemáme standardní položkový ceník a náš model odměňování se odvíjí od vaší spokojenosti.

Pokud jste si přečetli jak probíhá spolupráce, určitě vás zajímá, kolik takové služby stojí.

Cena služeb se odvíjí od výkonu a našeho přínosu pro Vás. Určitě to znáte, odvezete auto do servisu, protože se vám něco nezdá na nápravě, technik bohužel nic nenajde a stejně dostanete fakturu na 3000 Kč za práci.

Teprve až poté, co je naše práce pro našeho klienta přínosná = zvýšené tržby nebo jiná přidaná hodnota, otevíráme debatu na téma odměňování a financí. Odměna probíhá na měsíční bázi.

Každý klient je unikátní svou velikostí i financemi a každý byznys nás zajímá. Věříme, že se správnými nástroji a přístupem může nováček i zavedený ecommerce matador dosáhnout kýžených výsledků. Kvůli unikátnosti proto s každým klientem konzultujeme odměnu s ohledem na jeho finanční schopnosti a velikost.

1) Kdo je majitelem Google Ads, Google Merchant?

Vy. A to vždy. Pokud již máte služby Google Ads a Google Merchant, poprosíme Vás o nasdílení přístupu. Pokud nemáte, obě tyto služby Vám založíme a propojíme zdarma.

2) Kdo platí kredit v reklamních systémech

Vy nebo vaše společnost. Vše připravíme a pouze Vás poprosíme o vložení firemní platební karty do Google Ads, pokud tam již nebude vložena.

NAPIŠTE NÁM. 2H KONZULTACE ZDARMA.

Kontaktní údaje

Prosím, zanechejte nám i telefonní kontakt pro rychlejší spojení

Jak probíhá spolupráce

Analýza Google Analytics a měřících kódů

Byznys je o datech. Je jedno, jestli prodáváte oblečení, kosmetiku, doplňky stravy, zábradlí nebo se snažíte uživatelům prodat sebe a vaše služby. Google Analytics nám umožní pochopit chování návštěvníků webu. Odkud chodí, na co klikají, co funguje, aktuální konverzní trasy, zvyklosti, míru opuštění, konverzní poměr a především zdraví a výkon byznysu.

Pomocí Chrome doplňků Google Tag Asistant a Facebook Pixel Helper ověřujeme funkčnost měřících kódů. Analyzujeme rychlost webu, přes operátor site:vasweb.cz ve vyhledávačích a přes ScreamingFrog analyzujeme technický stav webu a za pomocí selského rozumu si projdeme web a otestujeme si, jestli uživatelům neházíte klacky pod nohy ve formě složité navigace, špatné responzivity, apod.

Kontaktujeme vás zpět s informacemi

Zvedáme telefon, otevíráme Outlook nebo v nejlepším vám otevíráme dveře v kanceláři a začínáme chrlit. Facebook Pixel neměří ‘AddToCart’ událost, chybí ‘InitiateCheckout’, v Google Ads nejsou správně přidané zdroje publik a většinou chybí propojení s Google Analytics. Google Merchant nemívá aktivován dynamický remarketing a chybí nahraná loga v poměru 2:1 a 1:1, spousta položek je zamítnuta kvůli chybějícímu EANu, Zboží.cz je v dezolátním stavu s více než 80% nespárovanými položkami a nedejbože nemáte nasazený Google Tag Manager a Váš programátor se cuká, že žádný Google Tag Manager nasazovat nebude, že mu to rozese.. web.

Všechno to dáváme dokupy

Veškerou webovou analytiku a měřící kódy opravíme nebo rovnou nasadíme. A to zdarma. Ikdyby nám to mělo trvat několik dní, bez tohoto kroku nespustíme jedinou kampaň. Nemá smysl investovat peníze a nemít možnost měřit výkonnost nebo například kvůli chybějícím událostem pro FB Pixel ‘AddToCart’ či ‘ViewContent’ a chybějícímu remarketingovému kódu od Google Ads se zbytečně ochuzovat o publika a možnost remarketingu, který je vysoce efektivní. Ono dostat uživatele na web je to nejsnažší, zkrátka si to klíčové slovo nebo publikum zaplatíte. Ale udělat z návštěvníků zákazníky už je jádro pudla. A návštěvníky bez konverze znovu přimět navštívit web a konverzi dokončit, neboli remarketovat uživatele, to vám umožní pouze fungující měřící kódy.

Spouštíme kampaně

Po konzultaci s vámi spouštíme první kampaně a to v rytmu pravidla 20/80. Zde uplatňujeme zkušenosti získané praxí. Začínáme kampaněmi a marketingovými kanály, které mají největší pravděpodobnost na úspěšnost a zvýšení tržeb. Stručně řečeno, snažíme se střílet ostrými. Sledujeme kampaně na denní bázi a reagujeme podle výkonnosti. Přidáváme, ubíráme a cílíme. Náš model výkonnostního marketingu stavíme na principu, že každá koruna se musí vrátit. Řídíme se návratností a podle té jsme také ohodnoceni.

Vždy chceme mít pod kontrolou a ve správě celý marketingový mix. Pokud chcete naše služby vyloženě na Facebook reklamy, můžeme se domluvit. Preferujeme ale full service z důvodu, že marketingové kanály spolu úzce spolupracují a tuto synergii je potřeba řídit. K čemu vám bude, když vám z Facebooku přivedeme uživatele, které vy nedokážete později zremarketingovat nebo zkonvertovat za pomocí marketingových strategií na ostatních kanálech typu Google Ads, Sklik nebo RTB? Rádi proto řídíme celý marketing a můžeme ubrat a zabrat tam, kde je to zrovna zapotřebí.

Kampaně fungují a zvedáme tržby

Na monitoru i v mobilu sledujeme vývoj Google Analytics a růstu docílíme v průběhu 7-14 dní. Nejsme obchodníci s deštěm, ale ani přístup agentur typu “teď to budeme tři měsíce zkoušet, vyhodíme pár desítek tisíc a pak uvidíme” není něco, co bychom kdykoliv vyslovili. Marketing není magie ani alchymie, proto při nastavování prvních kampaní saháme po nástrojích, strategiích a marketingových kanálech, kde se nám vždy podaří přinést tržby s velmi dobrou návratností.

V dnešní době je tolik nástrojů a možností, jak zjistit, co dělá vaše konkurence a co ji funguje, že nikdy neobjevujeme Ameriku. Nebudeme se Vám snažit jako první zavést nějaké tajemné strategie, ale vsadíme na jistotu a na klasiku, která prostě funguje.

Optimalizujeme a zařazujeme dvojku

Obvykle po jednom měsíci víme, jak se uživatelé chovají, známe lépe váš byznys, víme které marketingové kanály a strategie fungují a můžeme začít zvedat výkonnost.

Rozpočet zvyšujeme vždy podle toho, jaká je návratnost. Jen blázen by investoval tisíc za tisícem dál, když by se to nevracelo. V případě, že návratnost není taková, jakou potřebujeme, optimalizujeme a osekáváme nevýkonnostní kampaně. Přidáme ty ozkoušené, fungující a zvyšujeme rozpočet.

Reportujeme a přicházíme s podněty

Byznys známe dobře, zaměřujeme se více na vzhled webu, doporučujeme přidat různé call to action a social proof prvky, navrhujeme různé grafické změny, začínáme si kromě dřívější optimalizace hrát více s feedem a přidáváme nové typy kampaní.

Kolik vás to bude stát

Nemáme standardní položkový ceník a náš model odměňování se odvíjí od vaší spokojenosti.

Pokud jste si přečetli jak probíhá spolupráce, určitě vás zajímá, kolik takové služby stojí.

Cena služeb se odvíjí od výkonu a našeho přínosu pro Vás. Určitě to znáte, odvezete auto do servisu, protože se vám něco nezdá na nápravě, technik bohužel nic nenajde a stejně dostanete fakturu na 3000 Kč za práci.

Teprve až poté, co je naše práce pro našeho klienta přínosná = zvýšené tržby nebo jiná přidaná hodnota, otevíráme debatu na téma odměňování a financí. Odměna probíhá na měsíční bázi.

Každý klient je unikátní svou velikostí i financemi a každý byznys nás zajímá. Věříme, že se správnými nástroji a přístupem může nováček i zavedený ecommerce matador dosáhnout kýžených výsledků. Kvůli unikátnosti proto s každým klientem konzultujeme odměnu s ohledem na jeho finanční schopnosti a velikost.

1) Kdo je majitelem Google Ads, Google Merchant?

Vy. A to vždy. Pokud již máte služby Google Ads a Google Merchant, poprosíme Vás o nasdílení přístupu. Pokud nemáte, obě tyto služby Vám založíme a propojíme zdarma.

2) Kdo platí kredit v reklamních systémech

Vy nebo vaše společnost. Vše připravíme a pouze Vás poprosíme o vložení firemní platební karty do Google Ads, pokud tam již nebude vložena.

NAPIŠTE NÁM. 2H KONZULTACE ZDARMA.

Kontaktní údaje

Prosím, zanechejte nám i telefonní kontakt pro rychlejší spojení